About

به کلینیک صافی مو لیلا شمسائی خوش آمدید

کلینیک صافی مو لیلا شمسائی با تجربه 15 ساله در خدمات ریباندینگ مو , صافی مو , احیا و مالتی فانکشن با کادری حرفه ای در خدمت شماست


در سال 1393 به درخواست یک دوست به ایران سفر کردند برای ارزیابی روند بیزینس در کشور خودشان تا بتوانند به هموطنان خود خدماتی ارزنده که در ایران نبود ارائه دهند. خانم شمسایی مدیریت سالنی درجه یک در تهران را به عهده گرفتند که البته بعد از یکسال آنجا را ترک نموده و دفتر شخصی برای خود در تهران برپا کردند. سفر به دبی و شرکت در beauty world 2013 و مشاوره بیزینس و بستن قرارداد برای تأمین مواد اولیه با شرکت آمریکایی و ایتالیایی برای سالن زیبایی دیگر فعالیتهای ایشان در این سال بود.


اکنون به صورت کاملاَ حرفه‌ای و تخصصی در مجموعه ایشان فقط کار صافی مو یا ریباندینگ و کوتاهی تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌شود. تجربه بیش از 18 سال در کلیه زمینه‌های آرایشی و پیرایشی. در حال حاضر ایشون مدرس صافی مو به روش ریباندینگ و مدرس کوپ تخصصی و کوتاهی ژورنالی به جدیدترین متد روز اروپا و آمریکا. ایشون معتقد هستند که هنر جویان وی باید تعداد کم ولی درجه یک باشند کلاس‌های ایشان به صورت تک نفره یا دو نفره برگزارمی‌شود. کلیه نکات ریز و فوت های کوزه‌گری در کلیه آموزش‌های ایشان گفته می‌شود و معتقد هستند که هر یک از هنرجویان نماینده کار ایشان در همه مناطق ایران هستند.ایشان بعد از اتمام دوره‌های آموزشی خود به هنرجویان اجازه می‌دهند که تا هر وقت که مایل باشند بنا به درخواست آنها در کنار خانم شمسایی کارهای بیشتری تجربه کنند. ایشان در کلیه ساعات هفته و روز پاسخ گوی هنر جویان خود هستند و به نحو احسنت حمایت آنها را می‌کنند. چرا که معتقد هستند هر هنرجو تا حداقل 2 سال باید تحت حمایت ایشان باشد. در حال حاضر ایشون در مسیر تهران- مالزی در رفت و آمد هستن به دلیل بیزینس سالن ارایش در کوالالامپور، سال 1380 دوره رنگ مو از شرکت wella را دیدند و دریافت مدرک معتبر شرکت wella توسط خانم فرح. سال 1385 دوره مراقبت از پوست و مو از شرکت Dr louran دیدند و مدرک معتبر از این شرکت دریافت کردن سال 1385 کلیه مدارک تخصص رنگ- لایت- ناخن- کوتاهی- اپیلاسیون از فنی وحرفه‌ای ایران دریافت نمودند.