احیا مو

احیا مو

احیا مو چیست؟

مو از شگفت انگیز ترین و مهمترین عنصر زیبایی در تمامی افراد خصوصا خانم ها می باشد و تقریبا تمام خانم ها تجربه تغییر رنگ مو را داشته اند.

رنگ مو اغلب از مواد شیمیایی درست می شوند به همین جهت باعث بروز آسیب های متعددی به موهای شما می شوند. یکی از متداول ترین روش های تغییر رنگ مو، دکلره می باشد که باعث بروز آسیب های متعددی به موها خواهد شد.

صافی و احیاء مو همچون ریباندینگ و پروتئین تراپی از جمله روش هایی برای صاف و لخت کردن مو است که افراد زیادی از این روش استفاده می کنند و یا به دنبال انجام آن هستند. این عمل با استفاده از کراتین که نوعی پروتئین است انجام می پذیرد.

حتما مطالعه کنید: ریباندینگ

از مهمترین مزایای صافی و احیاء مو این است که دیگر لازم نیست ساعات طولانی را صرف سشوار کشیدن موهای خود نمایید. موهای شما پس از صافی و احیاء مو رطوبت خود را دوباره بدست آورده و دیگر ظاهر خشک نخواهند داشت با ما زیبایی و طراوت را به موهای خود بازگردانید.  ویتامینه موها در زمانی که سالم هستند اما دچار خشکی و زبری شده اند، می تواند تاثیرات شگرفی بر زیبایی موها داشته باشد.

صافی و احیا مو

افرادی که بر اثر عواملی مثل سوختگی موها که ناشی از استفاده مواد شیمیایی می باشد و موهای دمیج شده دارند می توانند از صافی و احیاء مو استفاده کننده و از این متد درمانی جهت ترمیم و تقویت موهایشان بهره ببرند. باید بدانید که اولین راه درمان موهای دمیج شده، کوتاه کردن آنها می باشد و راه حل دوم استفاده از روش صافی و احیاء مو است.

انجام صافی و احیاء مو باید یک هفته الی 10 روز بعد از انجام هرگونه رنگ (دکلره، مش، لایت) انجام شود و صافی و احیاء مو انجام شده در کلینیک صافی مو و ریباندینگ لیلاشمسایی، بر خلاف سایر مجموعه ماندگاری بسیار بالایی دارد که این مدت زمان بستگی به عوامی همچون جنس مو دارد.

احیا مو

احیا مو

تفاوت کراتین صافی مو با کراتین احیاء مو

صافی و احیاء مو همانطور که از نامش مشخص است، به کمک کراتین انجام می گیرد می باشد و یک متد درمانی می باشد. ماده کراتین در موی همه انسان ها وجود دارد و در برخی کم است و در برخی زیاد است. اما به کمک متد صافی و احیاء مو، کراتین به موهای شما اضافه می شود و میزان آن افزایش پیدا می کند.
صافی و احیاء مو، علاوه بر خاصیت احیاء کنندگی، موهای شما را صاف نیز می کند. بنابراین متدی که خاصیت احیا کنندگی نداشته باشید و فقط صافی ایجاد کند، ریباندینگ نامیده می شود که کلیه این متدها توسط تیم متخصص کلینیک صافی مو و ریباندینگ لیلا شمسایی به بهترین صورت انجام می گیرد.

فواید احیای موها

انجام صافی و احیاء مو باعث می‌شود که موها مجددا شادابی خود را بدست آورند و تقویت بافت‌های چربی موجود در موها، ظاهری بسیار زیبا‌ و درخشان ‌به موهای شما می دهد. باید توجه داشته باشید که در صورت وجود آسیب‌های شدید در موها، به کارگفتن شیوه ویتامینه‌ برای تقویت موها مناسب نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *