لیلا شمسایی مدرس ریباندینگ، احیا و کراتین مو

لیلا شمسایی مدیر کلینیک صافی مو است و مدرک کارشناسی گرافیک دارد، اما به نظر می‌رسد این مدرک نتوانسته او را اقناع کند. خودش در اینباره می‌گوید: همیشه به الهام بخشی و نوآوری عقیده داشتم و دوست داشتم این رویکرد را در کار اجرا کنم.
او می‌گوید که در سابقه کارش چندین تجربه ناموفق هم داشته، اما این باعث نشده که دلسرد شود و دست از تلاش بردارد.

شمسایی مدیر کلینیک ریباندینگ مو این تلاش را اینگونه توصیف می‌کند:
وقتی پس از چند سال در اردیبهشت سال ۹۳ به ایران بازگشتم روی پلکان هواپیما تصمیم گرفتم بزرگترین کلینیک صافی مو در ایران و منطقه را تاسیس کنم. لیلا می‌گوید: در سال ۹۴ کار را در یک اتاق یک در ۲ آغاز کردم. در آن زمان ماهانه یک مشتری داشتم و الان پس از ۲ سال در کلینیک ریباندینگ مو، این کار را در فضایی ۲۰۰ متری انجام می‌دهم. وی با تاکید بر اینکه شروع کار کلینیک ریباندینگ مو با سختی و مشقت بسیار همراه بود می‌افزاید: تصمیم گرفتم علم و اشتیاق خود را در اختیار کارآموزانی قرار بدهم که علاقمندند از این راه مهارت آموزی کرده و برای خود حرفه‌ای دست و پا کنند.
لیلا خود را یک کارآفرین می‌داند و می‌گوید: من با معرفی این شغل به جامعه و نیز راه اندازی یک مرکز تخصصی صافی مو باعث شدم شاگردان زیادی آموزش ببینند که در حال حاضر هرکدام از آن‌ها دارای درآمد‌های بسیار بالا هستند و می‌توانند به خودی خود سرپرست و نان آور خانواده باشند.

در حال حاضر ۳۰ نفر در تهران زیر نظر لیلا شمسایی مدیر کلینیک ریباندینگ مو مشغول به کار هستند و بیش از 200 هنرجو در سراسر کشور داریم.

تصاویر محیط کلینیک

ریباندینگ
ریباندینگ
ریباندینگ
ریباندینگ

مرکز صافی مو لیلا شمسایی

از مهمترین ویژگی های مرکز صافی مو شمسایی