لیلا شمسایی مدرس ریباندینگ، هیرتاکس، احیا و کراتین مو

لیلا شمسایی مدیر کلینیک صافی مو است و مدرک کارشناسی گرافیک دارد، اما به نظر می‌رسد این مدرک نتوانسته او را اقناع کند. خودش در اینباره می‌گوید: همیشه به الهام بخشی و نوآوری عقیده داشتم و دوست داشتم این رویکرد را در کار اجرا کنم.
او می‌گوید که در سابقه کارش چندین تجربه ناموفق هم داشته، اما این باعث نشده که دلسرد شود و دست از تلاش بردارد.

شمسایی مدیر کلینیک ریباندینگ مو این تلاش را اینگونه توصیف می‌کند:
وقتی پس از چند سال در اردیبهشت سال ۹۳ به ایران بازگشتم روی پلکان هواپیما تصمیم گرفتم بزرگترین کلینیک صافی مو در ایران و منطقه را تاسیس کنم. لیلا می‌گوید: در سال ۹۴ کار را در یک اتاق یک در ۲ آغاز کردم. در آن زمان ماهانه یک مشتری داشتم و الان پس از ۲ سال در کلینیک ریباندینگ مو، هر ماه ۴۰۰ مشتری دارم و این کار را در فضایی ۲۰۰ متری انجام می‌دهم. وی با تاکید بر اینکه شروع کار کلینیک ریباندینگ مو با سختی و مشقت بسیار همراه بود می‌افزاید: تصمیم گرفتم علم و اشتیاق خود را در اختیار کارآموزانی قرار بدهم که علاقمندند از این راه مهارت آموزی کرده و برای خود حرفه‌ای دست و پا کنند.
لیلا خود را یک کارآفرین می‌داند و می‌گوید: من با معرفی این شغل به جامعه و نیز راه اندازی یک مرکز تخصصی صافی مو باعث شدم شاگردان زیادی آموزش ببینند که در حال حاضر هرکدام از آن‌ها دارای درآمد‌های بسیار بالا هستند و می‌توانند به خودی خود سرپرست و نان آور خانواده باشند.

در حال حاضر ۳۰ نفر در تهران و ۱۵ نفر دیگر در سایر شهر‌های ایران زیر نظر لیلا شمسایی مدیر کلینیک ریباندینگ مو مشغول به کار هستند. او تاکید دارد که گرچه برای راه اندازی این کار حدود ۲۰ میلیون تومان سرمایه لازم است، اما «این شغل می‌تواند داخل خانه انجام شود و درآمدزایی کند و در زمان بسیار کمی سرمایه اولیه و درآمد بسیار خوب برمی گردد» لیلا با خنده می‌افزاید: راه ضمانت بازگشت سرمایه هم این است که نزد من در کلینیک ریباندینگ مو آموزش ببینند.

تصاویر محیط کلینیک

ریباندینگ
ریباندینگ
ریباندینگ
ریباندینگ

مرکز صافی مو لیلا شمسایی

از مهمترین ویژگی های مرکز صافی مو شمسایی